serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji z Łomży (województwo Podlaskie) oferuje naprawy i serwis 7 dni w tygodniu, czyli również w sobotę i niedzielę oraz w święta. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Oferujemy gwarancję na wykonane usługi i zazwyczaj bezpłatny dojazd. Diagnoza wykonywana jest na miejscu u klienta. Za usługę możesz zwykle zapłacić kartą i gotówką, a duże firmy mogą zapłacić przelewem.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Skowronki
  • Zawady-Przedmieście
  • Rybaki
  • Łomżyca-Przedmieście
  • Rembelin
  • Pociejewo
  • Kraska

Pytania i odpowiedzi

Tak, nasi fachowcy są w pełni przygotowani do świadczenia serwisu klimatyzacji, posiadają uprawnienia na f-gazy i obrót czynnikiem chłodniczym.
Serwis klimatyzacji jest skierowany do klientów indywidualnych, firm, osiedli, spółdzielni, budynków komercyjnych i zarządców najmu.
Termin wizyty można ustalić wypełniając formularz online na naszej stronie lub kontaktując się z nami telefonicznie.
Jasne. Jeśli umówiłeś wizytę przez formularz online, fakturę otrzymasz automatycznie po wykonaniu usługi. Rezerwując termin telefonicznie, możesz poprosić specjalistę o fakturę w trakcie wizyty.
Oferujemy szybkie terminy wizyt, zwykle odwiedzamy naszych klientów tego samego lub następnego dnia. Istnieje również możliwość zarezerwowania terminu na godziny wieczorne lub weekend.

Serwis klimatyzacji - cennik

Serwis klimatyzacji posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

Cennik w Łomży

Nazwa usługiCena od
Nowy montaż 899 zł + materiał (standardowa wysokość, do 5 m przewodu)
Odgrzybianie 249 zł / jednostka

Miasto Łomża