serwis klimatyzacji

Sprawdzony Serwis klimatyzacji z Rudy Śląskiej

  Niechętnie podchodzisz do jakikchkolwiek napraw na własną rękę, a nagła awaria klimatyzacji odebrała Ci możliwość wypoczunku w domu? Jesteśmy serwisem klimatyzacji Ruda Śląska oferującą naprawę klimatyzacji w ekspresowym tempie. Tanio, szybko i bezpiecznie. Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty i pozwolenia. Korzystamy z najnowszego na rynku polskim sprzętu. Żadna usterka klimatyzacji nie jest nam straszna. Zadzwoń już dzisiaj!

  Jeśli poszukujesz najlepszego serwisu klimatyzacji w Rudzie Śląskiej to dobrze trafiłeś. Nasi specjaliści zajmują się naprawą awarii, a także odgrzybianiem klimatyzacji czy usuwaniem wszelkiego rodzaju bakterii. Nie pozwól, aby nieprzyjemny zapach dochodzący z klimatyzacji zepsuł Ci wrażenia z letniego wypoczynku. Dokonujemy wszelkich potrzebnych napraw, wykorzystując przy tym najlepsze dostepne na rynku narzędzia oraz sprzęt. Oddaj swoją klimatyzację w fachowe ręce. Oferujemy stałe stawki za odgryzbianie i czyszczenie oraz naprawę.

  Pytania i odpowiedzi

  Tak, nasi fachowcy są w pełni przygotowani do świadczenia serwisu klimatyzacji, posiadają uprawnienia na f-gazy i obrót czynnikiem chłodniczym.
  Serwis klimatyzacji jest skierowany do klientów indywidualnych, firm, osiedli, spółdzielni, budynków komercyjnych i zarządców najmu.
  Termin wizyty można ustalić wypełniając formularz online na naszej stronie lub kontaktując się z nami telefonicznie.
  Jasne. Jeśli umówiłeś wizytę przez formularz online, fakturę otrzymasz automatycznie po wykonaniu usługi. Rezerwując termin telefonicznie, możesz poprosić specjalistę o fakturę w trakcie wizyty.
  Oferujemy szybkie terminy wizyt, zwykle odwiedzamy naszych klientów tego samego lub następnego dnia. Istnieje również możliwość zarezerwowania terminu na godziny wieczorne lub weekend.

  Serwis klimatyzacji - cennik

  Serwis klimatyzacji posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Rudzie Śląskiej

  Nazwa usługiCena od
  Nowy montaż 899 zł + materiał (standardowa wysokość, do 5 m przewodu)
  Odgrzybianie 249 zł / jednostka

  Miasto Ruda Śląska