serwis klimatyzacji

W nadchodzące upalne dni praca w pomieszczeniu może sprawiać wiele kłopotów. Może już z takimi się zmierzyłeś? Skontaktuj się z serwis klimatyzacji, a nasz doświadczony zespół zapewni Tobie spowrotem komfort pracy. Oferujemy usługę odgrzybiania klimatyzacji. W trakcie pracy pracownicy korzystają z najlepszych sprzętów oraz narzędzi, które zapewnią bezpieczną, błyskawiczną oraz bezpieczną usługę. Posiadamy również niezmieniające się ceny i brak dodatkowych opłat.

Odgrzybianie klimatyzacji - cennik

Odgrzybianie klimatyzacji wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis klimatyzacji obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Naprawa bardzo szybka, tania usługa. O wiele bardziej komfortowa praca.

Pytania i odpowiedzi

Zagrzybiona klimatyzacja wpływa na mniej efektywną pracę urządzenia. Ponadto gromadzące się w niej grzyby i drobnoustroje są szkodliwa dla zdrowia, a w skrajnych przypadkach także dla życia. Dlatego należy przeprowadzać odgrzybianie klimatyzacji regularnie.
Zalecamy przeprowadzanie serwisu klimatyzacji 2 razy w roku.
Oczywiście. Bez trudu umówisz termin wizyty telefonicznie.
Jeśli zależy Ci na szybkim terminie, bez trudu umówisz wizytę na ten sam lub kolejny dzień.
Tak. Za dodatkową opłatą odwiedzamy również klientów mieszkających w okolicznych miejscowościach.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis klimatyzacji do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis klimatyzacji Szczecin praca