Serwis komputerowy Gorzów Wielkopolski

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Gorzów Wielkopolski

  Zauważyłeś w swoim laptopie awarię, która bez wątpienia wymaga interwencji profesjonalisty? Wiesz, że nie będziesz w stanie jej usunąć, a nie chcesz ryzykować dalszych uszkodzeń urządzenia? Masz problem z chłodzeniem komputera, które ostatnio zdaje się nie domagać? Postaw na najlepszych specjalistów w okolicy. Serwis komputerowy Gorzów Wielkopolski oferuje szybkie, terminowe, kompleksowe i bezpieczne naprawy w stale niskich cenach. Cieszymy się ogromną popularnością wśród klientów, przyjmujemy płatności kartą i gotówką.

  Jesteśmy serwisem komputerowym oferującym swoje usługi na terenie miasta Gorzów Wielkopolski i wszystkich innych miejscowości sąsiadujących. Szybkie, pewne i elastyczne terminy – oferujemy zmianę terminu wizyty oraz doraźną pomoc jeszcze tego samego dnia. Cenimy sobie zadowolenie klientów oraz profesjonalizm w naprawie każdej usterki bądź awarii. Przyjmujemy płatność kartą oraz gotówką. Korzystamy z najlepszego sprzętu oraz narzędzi w okolicy. Wymieniamy podzespoły, naprawiamy usterki mechaniczne. Serwis komputerowy Gorzów Wielkopolski to najlepszy lokalny wybór.

  Miasto Gorzów Wielkopolski

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Gwarancja
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik. Za usługę możesz zapłacić wygodnie kartą lub gotówką. Dojazd jest bezpłatny, a usługa jest płatna zgodnie z regulaminem. Po wizycie otrzymasz fakturę VAT.

  Kontakt:

  Dla klientów: kontakt@usterka.pl
  Dla mediów: media@usterka.pl
  Partnerstwa i integracje: partner@usterka.pl
  Księgowość: ksiegowosc@usterka.pl
  Administrator strony: administrator@usterka.pl