serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Gorzowa Wielkopolskiego

  Zauważyłeś w swoim laptopie awarię, która bez wątpienia wymaga interwencji profesjonalisty? Wiesz, że nie będziesz w stanie jej usunąć, a nie chcesz ryzykować dalszych uszkodzeń urządzenia? Masz problem z chłodzeniem komputera, które ostatnio zdaje się nie domagać? Postaw na najlepszych specjalistów w okolicy. Serwis komputerowy Gorzów Wielkopolski oferuje szybkie, terminowe, kompleksowe i bezpieczne naprawy w stale niskich cenach. Cieszymy się ogromną popularnością wśród klientów, przyjmujemy płatności kartą i gotówką.

  Jesteśmy serwisem komputerowym oferującym swoje usługi na terenie miasta Gorzów Wielkopolski i wszystkich innych miejscowości sąsiadujących. Szybkie, pewne i elastyczne terminy – oferujemy zmianę terminu wizyty oraz doraźną pomoc jeszcze tego samego dnia. Cenimy sobie zadowolenie klientów oraz profesjonalizm w naprawie każdej usterki bądź awarii. Przyjmujemy płatność kartą oraz gotówką. Korzystamy z najlepszego sprzętu oraz narzędzi w okolicy. Wymieniamy podzespoły, naprawiamy usterki mechaniczne. Serwis komputerowy Gorzów Wielkopolski to najlepszy lokalny wybór.

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Gorzowie Wielkopolskim

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Gorzów Wielkopolski