language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Kędzierzyn-Koźle

  Poszukujesz specjliasty w dziedzinie zaawansowanych części komputerowych? Twoja karta graficzna przestała dziłać na najwyższych obrotach? Zauważyłeś, że na ekranie Twojego latopa cyklicznie pojawiają się martwe piksele? Nasza firma oferuje prace nacechowane wysoką estetyką, jakością wykonania oraz szybkością ich dostarczenia. Serwis komputerowy Kędzierzyn-koźle to znak jakości w mieście i jego okolicach. Nasi profesjonaliści poradzą się z każdą, nawet najbardziej uciążliwą usterką.

  Najlepszy serwis komputerowy w w Kędzierzynie-koźle i okolicach. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie usuwania usterek w komputerach stacjonarnyh i laptopach, wymianie części komputerowych oraz instalowaniu wszelkiego oprogramowania. Pracujemy z użyciem wysokiej klasy sprzętu, który w rękach profesjonalistów działa prawdziwe cuda. Odznaczamy się przystępnymi cenami oraz dbałością o jakość usług. Serwis komputerowy Kędzierzyn-koźle to najlepszy wybór na każdą okazje.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Kędzierzyn-Koźle

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.