serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Kędzierzyna-Koźle

  Poszukujesz specjliasty w dziedzinie zaawansowanych części komputerowych? Twoja karta graficzna przestała dziłać na najwyższych obrotach? Zauważyłeś, że na ekranie Twojego latopa cyklicznie pojawiają się martwe piksele? Nasza firma oferuje prace nacechowane wysoką estetyką, jakością wykonania oraz szybkością ich dostarczenia. Serwis komputerowy Kędzierzyn-koźle to znak jakości w mieście i jego okolicach. Nasi profesjonaliści poradzą się z każdą, nawet najbardziej uciążliwą usterką.

  Najlepszy serwis komputerowy w w Kędzierzynie-koźle i okolicach. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie usuwania usterek w komputerach stacjonarnyh i laptopach, wymianie części komputerowych oraz instalowaniu wszelkiego oprogramowania. Pracujemy z użyciem wysokiej klasy sprzętu, który w rękach profesjonalistów działa prawdziwe cuda. Odznaczamy się przystępnymi cenami oraz dbałością o jakość usług. Serwis komputerowy Kędzierzyn-koźle to najlepszy wybór na każdą okazje.

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Kędzierzynie-Koźle

  Nazwa usługiCena od
  Serwis komputerowy 199 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Kędzierzyn-Koźle