language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
obsługa informatyczna

Kędzierzyn-Koźle serwis komputerowy ze specjalizacją obsługi informatycznej. instalowanie nowego oprogramowania, rozwiązywanie problemów informatycznych, aplikowanie nowych kompleksowych rozwiązań – to wszystko nasza wyspecjalizowana ekipa fachowców potrafi zrobić natychmiastowo w mgnieniu oka. W przystepnej cenie rozwiąż problemy informatyczne i zaaplikuj kompleksowe rozwiązanie które zagwarantuje pożądane funkcjonowanie sprzętu komputerowego.

Obsługa informatyczna - cennik

Obsługa informatyczna wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis komputerowy obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Miła obsługa, a do tego pełna punktualność i profejsonalizm. Tania naprawa laptopa jak nigdzie indziej.

Pytania i odpowiedzi

Zwykle można umówić wizytę na ten sam lub kolejny dzień. Jeśli zależy Ci na konkretnej dacie, szczegółową listę terminów zobaczysz w trakcie rezerwacji usługi za pośrednictwem formularza online.
Tak. Nasi informatycy dojadą pod każdy adres na terenie miasta. Za dodatkową opłatą odwiedzamy również klientów z pobliskich miejscowości.
Tak, nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, małych i dużych firm, osiedli, spółdzielni, budynków komercyjnych i zarządców najmu.
Zwykle dojazd na terenie miasta jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na ten temat sprawdzisz wypełniając formularz online.
Tak, za wizytę można zapłacić gotówką lub kartą.

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis komputerowy do obsługi miasta Kędzierzyna-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Serwis komputerowy Kędzierzyn-Koźle praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.