serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Mikołowa

  Nie możesz zdecydować się na nowy procesor, który znacząco poprawi wydajność Twojego komputera? Chciałbyś na zawsze pożegnać kurz zalegający w wentylatorach Twojego laptopa? Męczy Cię działająco głośno nowa karta graficzna? Serwis komputerowy Mikołów zajmuje się najpopularniejszymi, i mniej standardowymi, naprawami podzespołów komputerowych. Przy pomocy najwyższej jakości narzędzi i sprzętu poradzimy sobie z każdą, nawet najtrudniejszą, usterką i awarią.

  Mieszkasz w Mikołowie i poszukujesz sprawdzonego oraz profesjonalnego serwisu komputerowego? Dobrze trafiłeś! Serwis komputerowy Mikołów to gwarancja szybkich i bezpiecznych naprawa Twojego sprzętu komputerowego. Naprawiamy płyty główne, procesory, karty graficzne i wiele innych! Zajmujemy się serwisem markowych laptopów, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapraszmy do kontaktu już dzisiaj, a być może odwiedzimy Cię jeszcze tego samego dnia!

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Mikołowie

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Mikołów