Serwis komputerowy Mysłowice

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Mysłowice

  Chciałbyś korzystać ze swojego laptopa tak jak kiedyś? Nie możesz wytrzymać z wciąż grzejącym się laptopem lub komputerem stacjonarnym? Każda próba czyszczenia komputera kończy się niepowodzeniem? Serwis komputerowy Mysłowice to specjaliści od usuwania usterek i awarii, a także wspierania każdego klienta fachową poradą. Sporządzamy kompleksowe czyszczenie komputerów i szczegółówe naprawy, nawet najmniej oczywistych usterek. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

  Serwis komputerowy świadczący swoje usługi na terenie miasta Mysłowice i innych sąsiadującycch miejscowościach. Wśród konkurencji odznaczamy się błyskawicznymi terminami i rzetelnością napraw. Montujemy nowe części komputerowe i pomagamy w dobraniu odpowiednich podzepsołów. Rzetelnie, błyskawicznie i terminowo. Oferujemy możliwość płatności kartą oraz gotówką. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a istnieje możliwość, że odwiedzimy Cię tego samego dnia!

  Miasto Mysłowice

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Gwarancja
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik. Za usługę możesz zapłacić wygodnie kartą lub gotówką. Dojazd jest bezpłatny, a usługa jest płatna zgodnie z regulaminem. Po wizycie otrzymasz fakturę VAT.

  Kontakt:

  Dla klientów: kontakt@usterka.pl
  Dla mediów: media@usterka.pl
  Partnerstwa i integracje: partner@usterka.pl
  Księgowość: ksiegowosc@usterka.pl
  Administrator strony: administrator@usterka.pl