serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Oławy

  Masz problem z uruchomieniem komputera lub żaden program nie chce się zainstalować? Twój ekran wydaje się nie działać, a przy włączeniu pojawia się coraz więcej martwych pikseli? Nie chcesz oddawać komputera w ręce amatorów? Serwis komputerowy Oława świadczy najwyższej jakości usługi w stałych cenach. Nie zdziwi Cię żadna płatność, a przez cały proces naprawy odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Umożliwiamy płatność kartą i gotówką. Do pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i sprzęt.

  Serwis komputerowy świadczący najbardziej jakościowe usługi w mieście Oława i innych okolicznych miejscowościach. Profesjonalne usługi w zakresie napraw wszelkiego rodzaju uszkodzonego sprzętu komputerowego. Podłączenie nowych części komputerowych i utylizacja już nie używanych. Posiadamy wszelkie uprawnienia i certyfikaty. Cieszymy się doskonałą opinią wśród klientów. W popularnych wyszukiwarkach zajmujemy pierwsze pozycje pod hasłami takimi jak serwis komputerowy Oława. Możliwość płatności kartą lub gotówką.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Oławie

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Oława