obsługa informatyczna

Tania obsługa informatyczna w serwis komputerowy Oława, pełny serwis techniczny i informatyczny. Rozwiązywanie problemów informatycznych, intalacja aplikacji, personalizowanie systemów operacyjych i oprogramowania, rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem. Te i wiele innych aspektów informatycznych rozwiąże nasza firma składające się z wyspecjalizowanych techników z wieloletnim doświadczeniem.

Obsługa informatyczna - cennik

Obsługa informatyczna wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis komputerowy obsługujący miasto Oława i okolice (w tym całe Dolnośląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Pan Daniel był bardzo wyrozumiały i wyjątkowo miły :)

Pytania i odpowiedzi

Zwykle można umówić wizytę na ten sam lub kolejny dzień. Jeśli zależy Ci na konkretnej dacie, szczegółową listę terminów zobaczysz w trakcie rezerwacji usługi za pośrednictwem formularza online.
Tak. Nasi informatycy dojadą pod każdy adres na terenie miasta. Za dodatkową opłatą odwiedzamy również klientów z pobliskich miejscowości.
Tak, nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, małych i dużych firm, osiedli, spółdzielni, budynków komercyjnych i zarządców najmu.
Zwykle dojazd na terenie miasta jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na ten temat sprawdzisz wypełniając formularz online.
Tak, za wizytę można zapłacić gotówką lub kartą.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Oława

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis komputerowy do obsługi miasta Oławy w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Serwis komputerowy Oława praca