serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Oleśnicy

  Kurz w Twoim laptopie doprowadza do ciągłego przegrzania, a Ty nie masz pojęcia jak pozbyć się go w bezpieczny sposób? Zainstalowałeś w komputerze nowe części, ale żadna zdaje się nie działać w pełni poprawnie? Takimi i wieloma innymi problemami zajmie się serwis komputerowy Oleśnica. Jesteśmy zespołem profesjonalistów pracujących z pasją i zawziętością. Oferujemy kompleksowe diagnostyki, pełne naprawy i serwis oraz doradztwa w zakresie kupna części komputerowych. Tanio, kompleksowo, bezpiecznie i szybko.

  Serwis komputerowy świadczący usługi w Oleśnicy i w okolicach. Śwadczymy szeroki zakres wszelkich usług serwisowych – wymiana niedziałających części na nowe, pełna i kompleksowa diagnostyka laptopów i komputerów stacjonarnych, rozwiązywanie problemów związanych z zalaniem sprzętu wodą. Działamy szybko i profesjonalnie. Korzystamy z najlepszego z dostępnego na rynku sprzętu, a nasz wykwalifikowany zespół cieszy się ogromna popularnością wśród klientów. Serwis komputerowy Oleśnica to sprawdzona lokalna jakość z przystepnymi cenami.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Centrum (Stare Miasto)
  • Serbinów
  • Lucień
  • Spalice
  • Wądoły
  • Rataje
  • Zielone Ogrody

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Oleśnicy

  Nazwa usługiCena od
  Serwis komputerowy 199 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Oleśnica