language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Oleśnica

  Kurz w Twoim laptopie doprowadza do ciągłego przegrzania, a Ty nie masz pojęcia jak pozbyć się go w bezpieczny sposób? Zainstalowałeś w komputerze nowe części, ale żadna zdaje się nie działać w pełni poprawnie? Takimi i wieloma innymi problemami zajmie się serwis komputerowy Oleśnica. Jesteśmy zespołem profesjonalistów pracujących z pasją i zawziętością. Oferujemy kompleksowe diagnostyki, pełne naprawy i serwis oraz doradztwa w zakresie kupna części komputerowych. Tanio, kompleksowo, bezpiecznie i szybko.

  Serwis komputerowy świadczący usługi w Oleśnicy i w okolicach. Śwadczymy szeroki zakres wszelkich usług serwisowych – wymiana niedziałających części na nowe, pełna i kompleksowa diagnostyka laptopów i komputerów stacjonarnych, rozwiązywanie problemów związanych z zalaniem sprzętu wodą. Działamy szybko i profesjonalnie. Korzystamy z najlepszego z dostępnego na rynku sprzętu, a nasz wykwalifikowany zespół cieszy się ogromna popularnością wśród klientów. Serwis komputerowy Oleśnica to sprawdzona lokalna jakość z przystepnymi cenami.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Centrum (Stare Miasto)
  • Serbinów
  • Lucień
  • Spalice
  • Wądoły
  • Rataje
  • Zielone Ogrody

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Oleśnica

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.