serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Płocka

  Twój laptop przestał działać z dnia na dzień? Poszukujesz sprawdzonego fachowca, który poradzi sobie z naprawą płyty głównej? Obawiasz się wysokich kosztów zakupu zupełnie nowego sprzętu komputerowego? Zapraszamy do zapoznania się z usługami naszego serwisu. Serwis komputerowy Płock oferuje naprawę sprzętu wszystkich dostępnych na polskim rynku producentów. Naprawa komputera lub laptopa może okazać się dużo bardziej opłacalna niż całkowita wymiana urządzenia. Wszystkie zlecenia wykonujemy szybko, kompleksowo, bezpiecznie i tanio.

  Serwis komputerowy działający w Płocku i okolicznych miejscowościach. Oferujemy naprawy oraz pełen serwis laptopów i komputerów. Wszystko w konkurencyjnych, niskich cenach. Podczas pracy wykorzstujemy najnowsze narzędzia oraz sprzęt, zachowując wszelkie standardy wymagane podczas serwisowania i naprawy komputerów. Zajmujemy się szybą diagnozą usterki oraz rzetelną wyceną usługi. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów sprawia, że każda usterka to chleb powszedni. Serwis komputerowy płock to gwarancja dobrze zainwestowanych pieniędzy.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Osiedle Pradoliny Wisły
  • Podolszyce Północne-Zielony Jar
  • Podolszyce Południowe
  • Budki Ciechomice
  • Kolegialna
  • Kolonia Biała
  • Mlock
  • Międzytorze
  • Kochanowskiego
  • Osiedla Skarpa

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Płocku

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Płock