pogotowie komputerowe

Nie możesz uruchomić laptopa, mimo tego, że jeszcze wczoraj działał bez zarzutu? Niechcący wylałeś kawę na komputer, a ten odmawia posłuszeństwa? Skontaktuj się z serwis komputerowy Siemianowice Śląskie. Nasze pogotowie komputerowe szybko zajmie się wszelkimi nagłymi awariami, dbającym przy tym o rzetelne i bezpieczne wykonanie wszelkich napraw. korzystamy z najlepszego sprzętu, a nasze długoletnie doświadczenie ułatwia dostsowanie się do każdej sytuacji. Posiadamy wszelkie zezwolenia i certyfikaty. Działamy zgodnie z życzeniami klientów i cieszymy się nienaganna opinią wśród lokalych mieszkańców.

Pogotowie komputerowe - cennik

Pogotowie komputerowe wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis komputerowy obsługujący miasto Siemianowice Śląskie i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Jeśli tak jak zalałes laptopa to czym prędzej biegnij do tych Panów. Świetna obsługa, ŚWIETNA!

Pytania i odpowiedzi

Oferujemy szeroki zakres prac, między innymi odzyskiwanie danych, usuwanie złośliwego oprogramowania, konfigurację systemu i oprogramowania, naprawę sprzętu komputerowego czy podłączanie urządzeń.
7 na 10 zleceń otrzymuje u nas termin na ten sam dzień, dlatego możesz liczyć na ekspresową pomoc naszego informatyka.
Jeśli zgłoszenie dotyczy drobnych problemów systemowych, nasz fachowiec powinien poradzić sobie ze zleconym zadaniem w ciągu jednej godziny. W przypadku poważniejszych napraw komputerów i laptopów czas pracy jest uzależniony od stopnia złożoności problemu.
Wizytę można umówić wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie lub telefonicznie.
Rezerwując termin przez stronę internetową, otrzymasz fakturę automatycznie po wykonaniu usługo. W przypadku ustalania terminu oraz szczegółów telefonicznie, możesz poprosić specjalistę o fakturę podczas wizyty.

Miasto Siemianowice Śląskie

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis komputerowy do obsługi miasta Siemianowic Śląskich w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis komputerowy Siemianowice Śląskie praca