language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Skawina

  Szukasz serwisu komputerwoego zdolnego podjąć się nawet najtrudniejszych napraw? Planujesz zmianę komputera lub latopa, ale boisz się, że cena montowania zestawu może Cię niemiło zaskoczyć? Odwlekasz wizytę w serwisie licząc, że komputer sam pozbędzie się kurzu? Serwis komputerowy Skawina to lider nowatroskich rozwiązań w dziedzinie zajmowania się komputerami stacjonarnymi i latopami. Wszystkie usługi świadczone są w bardzo przystępnych cenach, jednocześnie pamiętając o najwyższej możliwej jakości.

  Serwis komputerowy działający w Skawinie oraz innnych okolicznych miejscowościach. Posiadamy długoletnie doświaczenie, śwadczymy kompleksowe usługi z zakresu naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów. Diagnozujemy usterki, które następnie naprawiamy z dbałości o najmniejsze szczegóły. Oferujemy możliwość cyklicznych wizyt w celu oceny zużycia komputera. Odznaczamy się jakością usług oraz stałym, konkurencyjnym cennikiem. Hasło serwis komputerowy skawina pozycjonowane jest na samym szczycie wyszukiwarek.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Skawina

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.