serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Swarzędzia

  Planujesz całkowity upgrade swojego domowego komputera stacjonarnego? Nie wiesz jak zabrać się za czyszczenie starego laptopa z kurzu? Nie chcesz pogorszyć swojej sytuacji naprawiając usterkę na własną rękę? W takich przypadkach najlepszym wyborem jest skontaktowanie się z zawodowcami. Serwis komputerowy Swarzędź oferuje błyskawiczne terminy oraz najlepszą jakość w okolicy. Wymiana podzespołów czy naprawa poważnych usterek nigdy nie były tak proste. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

  Najpopularniejszy serwis komputerowy świadczący swoje usługi na terenie miasta Swarzędź i innych okolicznych miejscowościach. Wykorzystujemy swoje długoletnie doświadczenie oferując najlepsze serwisowanie komputerów w okolicy, wykorzystując w tym celu najlepszej jakości narzędzia oraz certyfikowane części zamienne. Zajmiemy się każdym uszkodzeniem mechanicznym, wymianą starych części na nowe oraz doradztwem w kwestii zakupu nowego komputera lub podzespołów. Oferujemy najwyższą jakość, o której świadczą pierwsze wyniki w wyszukiwarkach po wyszukaniu frazy serwis komputerowy swarzędź.

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Swarzędzi

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Swarzędź