serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Szczecina

  Martwi Cię Twój głośno działający komputer stacjonarny lub laptop? Nie wiesz jak się zabrać za czyszczenie wewnętrznych wentylatorów laptopa? Nie chcesz wykonywać skomplikowanych napraw na własną rękę? Serwis komputerowy Szczecin to idealne rozwiązanie na każdą usterkę czy problem z działaniem sprzętu komputerowego. Zajmujemy się m.in. wymianą ekranów, naprawą sprzętu po zalaniu czy wymianą baterii w laptopach. Dobro i zadowolenie klienta cenimy sobie ponad wszystko inne.

  Serwis komputerowy działający w Szczecinie i pobliskich miejscowościach. Oferujemy błyskawiczne terminy – możliwość umówienia wizyty jeszcze tego samego dnia. Tanio, szybko i, przede wszystkim, profesjonalnie. Naprawa awarii wszelkiego sprzętu komputerowego – pojedynczych części, całych komputerów osobistych i markowych laptopów. Usuwamy nawet najcięższe usterki, a swojego usługi świadczymy z największą sumiennością. Większość napraw przeprowadzamy w dzień wizyty. Serwis komputerowy szczeciń gwaranutje niskie ceny oraz najwyższą jakość.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

  Inne usługi świadczone w Szczecinie

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Szczecinie

  Nazwa usługiCena od
  Serwis komputerowy 199 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Szczecin