Serwis komputerowy Szczecin

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Szczecin

  Martwi Cię Twój głośno działający komputer stacjonarny lub laptop? Nie wiesz jak się zabrać za czyszczenie wewnętrznych wentylatorów laptopa? Nie chcesz wykonywać skomplikowanych napraw na własną rękę? Serwis komputerowy Szczecin to idealne rozwiązanie na każdą usterkę czy problem z działaniem sprzętu komputerowego. Zajmujemy się m.in. wymianą ekranów, naprawą sprzętu po zalaniu czy wymianą baterii w laptopach. Dobro i zadowolenie klienta cenimy sobie ponad wszystko inne.

  Serwis komputerowy działający w Szczecinie i pobliskich miejscowościach. Oferujemy błyskawiczne terminy – możliwość umówienia wizyty jeszcze tego samego dnia. Tanio, szybko i, przede wszystkim, profesjonalnie. Naprawa awarii wszelkiego sprzętu komputerowego – pojedynczych części, całych komputerów osobistych i markowych laptopów. Usuwamy nawet najcięższe usterki, a swojego usługi świadczymy z największą sumiennością. Większość napraw przeprowadzamy w dzień wizyty. Serwis komputerowy szczeciń gwaranutje niskie ceny oraz najwyższą jakość.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

  Miasto Szczecin

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Gwarancja
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik. Za usługę możesz zapłacić wygodnie kartą lub gotówką. Dojazd jest bezpłatny, a usługa jest płatna zgodnie z regulaminem. Po wizycie otrzymasz fakturę VAT.

  Kontakt:

  Dla klientów: kontakt@usterka.pl
  Dla mediów: media@usterka.pl
  Partnerstwa i integracje: partner@usterka.pl
  Księgowość: ksiegowosc@usterka.pl
  Administrator strony: administrator@usterka.pl