obsługa informatyczna

Serwis komputerowy Szczecin zapewnia najwyższej jakości usługi obsługi komputerowej niezależnie od problematyki problemu z którym zgłosi się klient. Rozwiązywanie problemów informatycznych, instalowanie systemów operacyjnych, konfigurowanie sprzętu oraz oprogramowania, rozwijanie możliwości sprzętu i oprogramowania. Te wszystkie kwestie są dla nas dniem powszednim i nasza ekipa obsługi informatycznej załatwi je bez problemu.

Obsługa informatyczna - cennik

Obsługa informatyczna wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis komputerowy obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
FACHOWO I PROFESJONALNIE. Myślałem, że awaria komputera już do końca mnie pogrąży, ale wyszło bardzo dobrze :D

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis komputerowy do obsługi miasta Szczecin w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis komputerowy Szczecin praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.