Serwis komputerowy Tychy

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Tychy

  Komputer stacjonarny w Twoim domu zaczyna sprawiać problemy i nie wiesz co jest przyczyną awarii? Nasi doświadczeni specjaliści skutecznie wykryją powód usterki i szybkim czasie usuną awarię. Oferujemy najszerszy zakres usług serwisowania komputerów osobistych oraz laptopów. Gwarantujemy dbałość o najmniejsze szczegóły naprawy oraz pełne zadowolenie klienta. Serwis komputerowy Tychy każde zlecenie traktuje indywidualnie i zawsze stawia dobro klienta na pierwszym miejscu.

  Serwis komputerowy działający na terenie miasta Tychy i wszelkich innych sąsiadujących miejscowościach. Jeśli zalałeś laptopa i nie wiesz jak zabrać sie za jego naprawę, oddaj go w ręce specjalistów z serwis komputerowy Tychy. Gwarantujemy szybkie i bezpieczne naprawy. Rzetelnie, kompleksowo i błyskawicznie. Diagnozujemy awarię komputera i naprawiamy ją jeszcze tego samego dnia. Wystawiamy fakturę VAT i umożliwiamy płatności kartą oraz gotówką.

  Miasto Tychy

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Gwarancja
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik. Za usługę możesz zapłacić wygodnie kartą lub gotówką. Dojazd jest bezpłatny, a usługa jest płatna zgodnie z regulaminem. Po wizycie otrzymasz fakturę VAT.

  Kontakt:

  Dla klientów: kontakt@usterka.pl
  Dla mediów: media@usterka.pl
  Partnerstwa i integracje: partner@usterka.pl
  Księgowość: ksiegowosc@usterka.pl
  Administrator strony: administrator@usterka.pl