Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Tychy

  Komputer stacjonarny w Twoim domu zaczyna sprawiać problemy i nie wiesz co jest przyczyną awarii? Nasi doświadczeni specjaliści skutecznie wykryją powód usterki i szybkim czasie usuną awarię. Oferujemy najszerszy zakres usług serwisowania komputerów osobistych oraz laptopów. Gwarantujemy dbałość o najmniejsze szczegóły naprawy oraz pełne zadowolenie klienta. Serwis komputerowy Tychy każde zlecenie traktuje indywidualnie i zawsze stawia dobro klienta na pierwszym miejscu.

  Serwis komputerowy działający na terenie miasta Tychy i wszelkich innych sąsiadujących miejscowościach. Jeśli zalałeś laptopa i nie wiesz jak zabrać sie za jego naprawę, oddaj go w ręce specjalistów z serwis komputerowy Tychy. Gwarantujemy szybkie i bezpieczne naprawy. Rzetelnie, kompleksowo i błyskawicznie. Diagnozujemy awarię komputera i naprawiamy ją jeszcze tego samego dnia. Wystawiamy fakturę VAT i umożliwiamy płatności kartą oraz gotówką.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Miasto Tychy

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.