naprawa komputerów

Serwis komputerowy oferujący swoją działalność na terenie Wałbrzycha i innych okolicznych miejscowościach. Nasz zespół korzysta z długoletniego doświadczenia oraz najnowocześniejszych narzędzi oraz sprzętu. Nasze naprawy to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa. Wyróżnia nas stawianie dobra klienta na pierwszym miejscu oraz błyskawiczne terminy. Naprawimy laptop po zalaniu, wymieniamy podzespoły na nowe, pomożemy w instalowaniu oprogramowania. Widniejemy na samym szczycie przeglądarek pod hasłami takimi jak serwis komputerowy Wałbrzych.

Naprawa komputerów - cennik

Naprawa komputerów wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis komputerowy obsługujący miasto Wałbrzych i okolice (w tym całe Dolnośląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Szczerze polecam. Wymiana płyty głównej nastąpiła jeszcze tego samego dnia. Otrzymałem masę porad co do utrzymywania jej w porządku.

Pytania i odpowiedzi

Na większość naszych usług zapewniamy gwarancję. Jej szczegóły znajdziesz w regulaminie. W przypadku wystąpienia nieprawidłowości oferujemy również możliwość umówienia wizyty reklamacyjnej.
Nasz specjalista oceni, czy istnieje możliwość naprawy płyty głównej, czy jednak konieczna będzie jej wymiana. Często naprawa płyty głównej przekracza wartość nowej płyty.
Oczywiście. Wszelkie usterki sprzętu wyceniamy bezpłatnie na miejscu. Jeśli koszt naprawy przewyższa wartość urządzenia i jest nieopłacalny, specjalista poinformuje Cię o tym fakcie.
Nie tylko. Obsługujemy także okoliczne miejscowości. Dojazd poza miasto wiąże się z dodatkową opłatą.
Bez problemu. Szczegółowa lista terminów jest dostępna w trakcie rezerwacji usługi online.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Podzamcze
  • Podgórze
  • Biały Kamień
  • Szczawienko
  • Glinik
  • Kozice
  • Gaj
  • Kolonia Trzech Róż
  • Poniatów

Miasto Wałbrzych

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis komputerowy do obsługi miasta Wałbrzychu w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Serwis komputerowy Wałbrzych praca