serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Wieliczki

  Planujesz zakup nowego omputera stacjonarnego lub latopa, ale nie wiesz co zrobić ze starym sprzętem? Potrzebujesz porady w doborze nowych podzespołów komputerowych? Zależy Ci na szybkim termine, a do tego niskich kosztach obsługi? Świadczymy usługi serwisowe sprzętu komputerowych wszystkich dostępnych na polskim rynku producentów – oferujemy naprawę usterek, a także wymiane części na noawe. Znany w okolic serwis komputerowy Wieliczka – u nas zostawisz swój sprzęt komputerowy w najlepszych rękach.

  Serwis komputerowy działający na terenie miasta Wieliczka i jego wszelkich okolic. Błyskawiczne terminy, mimo stale rosnącej liczby klientów. Większość napraw przeprowadzana jest podczas pierwszej wizyty. Zajmujemy się sprzętem wszelkich dostępnych marek. Wierzymy, że w naszej branży liczy się przede wszystkim punktualność, miła obsługa, profesjonalizm i jasno określony cennik. Naprawiamy laptopy i komputery stacjonarne. Po wpisaniu haseł takich jak serwis komputerowy wieliczka zajmujemy pierwsze miejsca w wyszukiwarkach.

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Wieliczce

  Nazwa usługiCena od
  Serwis komputerowy 199 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Wieliczka