Serwis komputerowy Wieliczka

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Wieliczka

  Planujesz zakup nowego omputera stacjonarnego lub latopa, ale nie wiesz co zrobić ze starym sprzętem? Potrzebujesz porady w doborze nowych podzespołów komputerowych? Zależy Ci na szybkim termine, a do tego niskich kosztach obsługi? Świadczymy usługi serwisowe sprzętu komputerowych wszystkich dostępnych na polskim rynku producentów – oferujemy naprawę usterek, a także wymiane części na noawe. Znany w okolic serwis komputerowy Wieliczka – u nas zostawisz swój sprzęt komputerowy w najlepszych rękach.

  Serwis komputerowy działający na terenie miasta Wieliczka i jego wszelkich okolic. Błyskawiczne terminy, mimo stale rosnącej liczby klientów. Większość napraw przeprowadzana jest podczas pierwszej wizyty. Zajmujemy się sprzętem wszelkich dostępnych marek. Wierzymy, że w naszej branży liczy się przede wszystkim punktualność, miła obsługa, profesjonalizm i jasno określony cennik. Naprawiamy laptopy i komputery stacjonarne. Po wpisaniu haseł takich jak serwis komputerowy wieliczka zajmujemy pierwsze miejsca w wyszukiwarkach.

  Miasto Wieliczka

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Gwarancja
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik. Za usługę możesz zapłacić wygodnie kartą lub gotówką. Dojazd jest bezpłatny, a usługa jest płatna zgodnie z regulaminem. Po wizycie otrzymasz fakturę VAT.

  Kontakt:

  Dla klientów: kontakt@usterka.pl
  Dla mediów: media@usterka.pl
  Partnerstwa i integracje: partner@usterka.pl
  Księgowość: ksiegowosc@usterka.pl
  Administrator strony: administrator@usterka.pl