language flag
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Wieliczka

  Planujesz zakup nowego omputera stacjonarnego lub latopa, ale nie wiesz co zrobić ze starym sprzętem? Potrzebujesz porady w doborze nowych podzespołów komputerowych? Zależy Ci na szybkim termine, a do tego niskich kosztach obsługi? Świadczymy usługi serwisowe sprzętu komputerowych wszystkich dostępnych na polskim rynku producentów – oferujemy naprawę usterek, a także wymiane części na noawe. Znany w okolic serwis komputerowy Wieliczka – u nas zostawisz swój sprzęt komputerowy w najlepszych rękach.

  Serwis komputerowy działający na terenie miasta Wieliczka i jego wszelkich okolic. Błyskawiczne terminy, mimo stale rosnącej liczby klientów. Większość napraw przeprowadzana jest podczas pierwszej wizyty. Zajmujemy się sprzętem wszelkich dostępnych marek. Wierzymy, że w naszej branży liczy się przede wszystkim punktualność, miła obsługa, profesjonalizm i jasno określony cennik. Naprawiamy laptopy i komputery stacjonarne. Po wpisaniu haseł takich jak serwis komputerowy wieliczka zajmujemy pierwsze miejsca w wyszukiwarkach.

  Miasto Wieliczka

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.