language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z miasta Wieliczka

  Planujesz zakup nowego omputera stacjonarnego lub latopa, ale nie wiesz co zrobić ze starym sprzętem? Potrzebujesz porady w doborze nowych podzespołów komputerowych? Zależy Ci na szybkim termine, a do tego niskich kosztach obsługi? Świadczymy usługi serwisowe sprzętu komputerowych wszystkich dostępnych na polskim rynku producentów – oferujemy naprawę usterek, a także wymiane części na noawe. Znany w okolic serwis komputerowy Wieliczka – u nas zostawisz swój sprzęt komputerowy w najlepszych rękach.

  Serwis komputerowy działający na terenie miasta Wieliczka i jego wszelkich okolic. Błyskawiczne terminy, mimo stale rosnącej liczby klientów. Większość napraw przeprowadzana jest podczas pierwszej wizyty. Zajmujemy się sprzętem wszelkich dostępnych marek. Wierzymy, że w naszej branży liczy się przede wszystkim punktualność, miła obsługa, profesjonalizm i jasno określony cennik. Naprawiamy laptopy i komputery stacjonarne. Po wpisaniu haseł takich jak serwis komputerowy wieliczka zajmujemy pierwsze miejsca w wyszukiwarkach.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Wieliczka

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.