serwis komputerowy

Sprawdzony Serwis komputerowy z Ząbek

  Masz dość uporczywych usterek pojawiających się cyklicznie w Twoim komputerze? Twój laptop nie działa prawidłowo? Przegrzewa się i zacina w najmniej odpowiednim do tego momencie? Serwis komputerowy Ząbki to zespół złożony z profesjonalistów, zajmujących się serwisowaniem komputerów w jak najszybszym czasie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, do których należą m.in. diagnoza problemu lub usterki, fachowe doradztwo w kwestii wymiany sprzętu czy sprawne czyszczenie komputera.

  Renomowany serwis komputerowy świadczący usługi na terenie miasta Ząbki i jego okolicach. Błyskawiczne terminy i długoletnie doświadczenie to gwarancja szybkiej obsługi i zadowolenia z naprawy. Zajmujemy się naprawą sprzętu komputerowego w tym m.in. komputerów stacjonarnych, laptopów i pojedynczych podzespołów. Większość napraw przeprowadzana jest w najszybszym możliwym terminie, tak aby klient nie pozostawał bez komputera przez dłuższy czas. O naszej jakośći świadczy pierwsze miejsce w wyszukiwarce po wyszukaniu frazy serwis komputerowy Ząbki.

  Pytania i odpowiedzi

  Obecnie realizujemy wyłącznie wizyty bezpośrednio u naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Dokładna cena jest widoczna w trakcie rezerwacji usługi online. Umawiając termin telefonicznie, ostateczna cena jest uzależniona od Twoich ustaleń ze specjalistą.
  Tak. Nasi informatycy mają obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego i pomogą wybrać odpowiednie komponenty oraz akcesoria.
  Oczywiście. Przejdziemy punktualnie pod wskazany adres i dokonamy bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.
  Zwykle tak, informacja na ten temat jest widoczna w trakcie procesu rezerwacji wizyty. W przypadku klientów spoza miasta zostaje naliczona dodatkowa opłata za dojazd specjalisty.

  Serwis komputerowy - cennik

  Serwis komputerowy posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Ząbkach

  Nazwa usługiCena od
  Naprawa komputerów stacjonarnych 139 zł
  Naprawa laptopów 139 zł
  Obsługa informtyczna firm 139 zł
  Pogotowie komputerowe 139 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Ząbki