Stalgast – Serwis urządzeń gastronomicznych

stalgast

Oferujemy w pełni profesjonalny i szybki serwis urządzeń gastronomicznych marki Stalgast. Usługi świadczymy na terenie całego kraju, a nasz zespół wykwalifikowanych fachowców dojeżdża na miejsce awarii w terminie „na dziś lub jutro”. Działamy przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Gwarantujemy, że podejmiemy się każdego wyzwania, jakim nierzadko są nagłe i trudne do zdiagnozowania awarie urządzeń Stalgast. Jeżeli szukasz zespołu profesjonalistów od sprzętu gastronomicznego – skontaktuj się z nami.

Profesjonalny serwis Stalgast

Nasi doświadczeni fachowcy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez setki napraw sprzętu AGD i profesjonalnych urządzeń gastronomicznych miesięcznie. Możemy się pochwalić wszelkimi wymaganymi uprawnieniami i certyfikatami, a na miejsce przyjeżdżamy wyposażeni we wszelkie potrzebne do pracy narzędzia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności wynikających z awarii piekarnika Stalgast lub cennego wyposażenia kuchennego w lokalu gastronomicznym.

Właśnie dlatego, krótki czas realizacji usługi oraz pełne zadowolenie naszych klientów to filary naszej działalności. Błyskawiczną naprawę sprzętu gastronomicznego Stalgast ułatwia nam dostęp do największej hurtowni części zamiennych do produktów tego producenta. Podczas wizyty sprawnie diagnozujemy problem, a następnie naprawiamy go lub zajmujemy się sprowadzeniem części zamiennych.

Szybka naprawa sprzętu gastronomicznego

W gastronomii każda godzina jest na wagę złota. Działamy zgodnie z zasadą pełnego dostosowania się do każdego klienta. Termin na „dziś lub jutro” znajdziesz wypełniając przejrzysty formularz on-line lub kontaktując się z naszą infolinią. Jeżeli podany na stronie termin Ci nie odpowiada – skontaktuj się z nami w celu wypracowania wyjścia z kłopotliwej sytuacji. Gwarantujemy błyskawiczną naprawę:

  • Pieców gastronomicznych;
  • Witryn chłodniczych;
  • Zaawansowanych maszyn chłodzących;
  • Suszarek do żywności;
  • Płyt grillowych.

Ponadto, oferujemy serwis kuchni indukcyjnych, witryn grzewczych czy zmywarek przemysłowych. Jeżeli spotkała Cię nagła awaria sprzętu Stalgast, niezwłocznie się z nami skontaktuj.

Skuteczny serwis urządzeń Stalgast

Cenimy sobie czas naszych klientów, dlatego na każde zlecenie odpowiadamy natychmiastowo. Posiadamy największą sieć profesjonalnych serwisantów na rynku, co pozwala nam na błyskawiczną pomoc przy dotkliwej awarii. Po zgłoszeniu awarii piekarnika czy pieca Stalgast, kontaktujemy się z klientem i wspólnie wybieramy najdogodniejszy termin wizyty. W przypadku niezwykle dotkliwych awarii, jesteśmy w stanie pojawić się na miejscu już w przeciągu kilku godzin. Każdy zlecenie traktujemy indywidualnie, tak aby zmaksymalizować zadowolenie naszych klientów.

Obsługujemy wszystkie większe miasta, takie jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice czy Szczecin. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy urządzeniu firmy Stalgast w niedalekiej odległości od miast wojewódzkich – skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie rozwiążemy ten problem. Zapraszamy do skorzystania z najbardziej profesjonalnych usług na polskim rynku!