language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
wymiana zamków i wkładek

Masz problem z otwieraniem drzwi lub klucz się zacina? Mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim? Rozwiąż te problemy, wybierając naszą ofertę wymiana zamków i wkładek Gorzów Wielkopolski. Po interwencji naszego fachowca drzwi będą otwierać się i zamykać jak wcześniej. Już dziś umów wizytę naszego fachowca.

Wymiana zamków i wkładek - cennik

Wymiana zamków i wkładek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Ślusarz obsługujący miasto Gorzów Wielkopolski i okolice (w tym całe Lubuskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Polecam usługi złotej rączki. Mieszkam w Gorzowie od lat i nigdy nie miałem do czynienia z takim profesjonalistą.

Miasto Gorzów Wielkopolski

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Gorzowa Wielkopolskiego w województwie Lubuskie. Zobacz: Ślusarz Gorzów Wielkopolski praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.