language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
wymiana zamków i wkładek

Zgubiłeś klucze do mieszkania? Zapewne nie będzie konieczna wymiana całego zamka, a jedynie wkładki. Nie zwlekaj i na czas uchroń swoje mieszkanie przed nieproszonym gościem. Skorzystaj z naszej oferty wymiana zamków i wkładek Mysłowice. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie przeprowadzania tego typu prac, gwarantując usługę na najwyższym poziomie.

Wymiana zamków i wkładek - cennik

Wymiana zamków i wkładek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Ślusarz obsługujący miasto Mysłowice i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Zgubiłem klucze do mieszkania i musiałem szybko działać. Umówiłem wizytę przez aplikację mobilną usterka.pl. Fachowiec przyjechał po godzinie i wymienił wkładkę w zamku. Dziękuję za szybką pomoc.

Miasto Mysłowice

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Mysłowic w województwie Śląskie. Zobacz: Ślusarz Mysłowice praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.