Szafa do odświeżania ubrań Samsung AirDresser, szafa do odświeżania ubrań Samsung, Szafa do odświeżania ubrań Samsung AirDresser DF60R8600CG, szafa parowa samsung, szafa airdresser, szafa odświeżająca ubrania samsung

Często wyjmujesz z szafy ubrania, które są pogniecione i nie nadają się do założenia do pracy czy wieczorne wyjście? Tkaniny nieprzyjemnie pachną lub zwyczajnie wymagają odświeżenia? Z pomocą przychodzi szafa odświeżająca ubrania Samsung AirDresser. Szafa do odświeżania ubrań Samsung AirDresser DF60R8600CG to urządzenie dla osób dbających o swój wizerunek. Szafa swoim wyglądem przypomina nieco bardzo futurystyczną lodówkę i posiada wiele funkcji, które dają jej przewagę nad tradycyjną garderobą. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Przeczytaj koniecznie nasz dzisiejszy artykuł.

Szafa do odświeżania ubrań Samsung AirDresser

Z pewnością szafa AirDresser to unikalny produkt na rynku. Na uwagę zasługuje uniwersalny, elegancki design urządzenia, który dopasuje się do każdego wnętrza. Drzwi szafy zostały wyposażone w system cichego domykania, który spowalnia ruch drzwi, dzięki czemu zamykają się niemal bezgłośnie. Urządzenie Samsung posiada szereg różnych innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają zachować świeżość odzieży bez uszkodzenia materiału. Jakie funkcje skrywa szafa do odświeżania ubrań Samsung?

JetSteam

Technologia JetSteam generuje parę wnikającą w głąb tkanin, a podmuch powietrza JetAir rozprowadza ją silnym strumieniem po całym wnętrzu szafy. Dzięki temu szafa AirDresser usuwa pyłki oraz kurz, co docenią między innymi alergicy. Dodatkowo szafa odświeżająca ubrania Samsung AirDresser usuwa 99,9% wirusów, alergenów, bakterii i innych zarazków. Para JetSteam dba nawet o najbardziej wymagające tkaniny. Ponadto w połączeniu z silnymi podmuchami powietrza rozluźnia włókna tkanin, co sprawia, że odzież jest pozbawiona zagnieceń i nie wymaga prasowania. Urządzenie usuwa do 100% zagnieceń z odzieży wełnianej oraz do 80% z ubrań wykonanych z wiskozy.

Filtr deodoryzujący

Filtr usuwa nieprzyjemne zapachy z szafy i ubrań. Eliminuje między innymi woń dymu tytoniowego czy potu. Szafa do odświeżania ubrań Samsung AirDresser posiada także specjalną strefę, w której można umieścić chusteczkę skropioną ulubionymi perfumami, w celu nadania pięknego zapachu całej garderobie.

Heat Pump Drying

Szafa parowa Samsung umożliwia delikatnie suszenie nawet najbardziej delikatnych materiałów, bez ryzyka kurczenia ubrań. Silny strumień powietrza JetAir suszy odzież od góry, a Heat Pump Drying to funkcja działająca u podstawy szafy. Zastosowanie dwóch rozwiązań jednocześnie poprawia cyrkulację powietrza, dzięki czemu ubrania suszą się równomiernie.

Technologia Self Clean

Szafa odświeżająca ubrania Samsung AirDresser przypomina co 40 cykli o programie autoczyszczącym, który odświeża, oczyszcza i dezynfekuje wnętrze szafy. Wykorzystuje wyłącznie parę oraz powietrze, dlatego nie ma konieczności stosowania żadnych detergentów do mycia urządzenia.

Zdalne sterowanie SmartThings

Aplikacja SmartThings ułatwia korzystanie z szafy, na przykład specjalna funkcja Care Recipe sugeruje najlepszy program odświeżania do danego rodzaju tkanin. Ponadto można dopasować program również do rodzaju odzieży, np. do spodni lub bluz.

Redukcja wilgoci

Szafa odświeżająca ubrania Samsung AirDresser pochłania wilgoć z pomieszczenia do wnętrza urządzenia i wydmuchuje osuszone powietrze. To właśnie wilgoć w pomieszczeniu odpowiada często za nieprzyjemny zapach lub zagniecenia na tkaninach.

Szafa do odświeżania ubrań Samsung AirDresser – opinie

Szafa parowa AirDresser posiada wiele pozytywnych opinii w Internecie. Na szczególną uwagę zasługuje efektywność urządzenia, które rzeczywiście niweluje nieprzyjemne zapachy oraz zagniecenia. Użytkownicy chwalą również cichą pracę szafy oraz łatwość obsługi. Szafa AirDresser nie jest jednak jeszcze zbyt popularna w Polsce ze względu na cenę.

Ile kosztuje szafa odświeżająca ubrania Samsung AirDresser?

Nie jest to mały wydatek, ponieważ decydując się na tego typu rozwiązanie w domu należy zapłacić około 8 tysięcy złotych. Biorąc jednak pod uwagę możliwości urządzenia oraz zastosowane w nim rozwiązania, z pewnością wiele osób skusi się na zakup szafy AirDresser do domowego użytku. Ambasadorką szafy AirDresser jest Kasia Sokołowska, popularna reżyserka pokazów mody. Jest to zatem również ciekawe rozwiązanie dla domów mody czy ekskluzywnych butików, aby zapewnić świeżość odzieży i usunąć wszelkie alergeny czy zarazki z ubrań.

 

To może Cię zainteresować:

Samsung – o marce, awarie, funkcje

Suszarka z pompą ciepła czy bez?

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa pralek, Serwis AGD