kreatorzy polskiej sceny startupowej, wyróżnienie bootstrap

Ostatnio doczekaliśmy się wspaniałego wyróżnienia w rankingu Kreatorzy Polskiej Sceny Startupowej. Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do przeczytania naszego dzisiejszego wpisu!

Kreatorzy Polskiej Sceny Startupowej – co to takiego?

Kreatorzy Polskiej Sceny Startupowej to ranking stworzony przez redakcję MamStartup we współpracy z PFR Ventures, pierwszym na polskim rynku inwestorem instytucjonalnym działającym w formule funduszu funduszy. Docenia podmioty i osoby, które kształtują branżę startupów w Polsce. Pierwsza edycja zestawienia miała miejsce w ubiegłym roku. W najnowszym rankingu Kreatorzy Polskiej Sceny Startupowej 2022/2023 znalazła się usterka.pl!

Ranking Kreatorzy 2022/2023 podzielono na wiele kategorii, takich jak: dobry sąsiad, odważny zasiew, organizacje i innowacje, integracja społeczności, globalny sukces, bootstrap, wiedza open-source, pay it forward, pod prąd, rynkowa kartografia, wydarzenie roku, zielony impact czy ukraińskie startupy. Usterka.pl otrzymała wyróżnienie w kategorii Bootstrap.

Usterka.pl – wyróżnienie w kategorii Bootstrap

Czym jest Bootstraping? Najprościej i najogólniej rzecz ujmując to prowadzenie startupu bez kapitału z zewnątrz. To daje dużą niezależność i autonomię, ale również wymaga tytanicznej pracy. Starania i ciężki wysiłek zostały docenione, ponieważ otrzymaliśmy wyróżnienie Kreatorzy 2022/20223 za stworzenie innowacyjnej platformy do pozyskiwania klientów przez specjalistów. Ponadto twórcom rankingu nie umknęła również skala działania naszej strony. Co miesiąc za pośrednictwem usterka.pl jest umawianych ponad 2500 wizyt elektryków, hydraulików, złotych raczek i innych fachowców!

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Dodatkowo w kategorii Bootstrap wyróżnienie otrzymali również tworzący kursy programowania dla najmłodszych Giganci programowania, producent bezprzewodowych sensorów do pomiaru różnych wielkości chemicznych i fizycznych Efento, ewidencjonująca czas pracy platforma Calmari oraz Centrum Respo niosące pomoc osobom, które chcą zdrowo i skutecznie zgubić zbędne kilogramy.

Jest nam niezmiernie miło, że wyróżniono usterka.pl wśród tak wielu wspaniałych projektów. To daje nam motywację do dalszego działania i rozwoju.

 

Przeczytaj również:

Usługi naprawcze dla firm – dlaczego warto z nich skorzystać?

Brak czasu na drobne naprawy? Zleć je złotej rączce!

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Drobne prace w ogrodzie – dlaczego warto do nich wynająć pracownika?

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Serwis AGD