wynajem pracowników dla firm, wynajem pracowników dla biur, przeprowadzki biur, skręcanie mebli biurowych, przenoszenie mebli, pakowanie, prace konserwacyjne

Zapotrzebowanie na pracowników do drobnych prac w biurze pojawia się nagle. Czasami znalezienie odpowiedniej osoby do zlecanych czynności jest trudnym zadaniem. Dodatkowo wiąże się z koniecznością poświęcenia czasu na działania rekrutacyjne. Można tego uniknąć, decydując się na wynajem pracowników dla firm. Dlaczego warto skorzystać z tej opcji? Jakie prace wykonują pracownicy na godziny? Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się więcej na ten temat.

Wynajem pracowników dla firm – dlaczego warto wybrać outsourcing pracowniczy?

Wynajem pracowników dla firm to duża oszczędność czasu. Samodzielne poszukiwania odpowiedniego kandydata mogą zająć wiele czasu, ponieważ wybrana osoba może okazać się nieodpowiedzialna, nie pojawić się w wyznaczonym terminie lub zwyczajnie wykonywać swoje obowiązki od niechcenia. Ponadto zatrudnienie osoby do prostych prac wymaga również naliczania wynagrodzenia, nadzorowania jej pracy oraz wielu innych czynności. Dlatego dużą przewagę ma wynajem pracowników dla firm. Dzierżawa pracowników pozwala uniknąć wszelkich formalności i czynności kadrowych. Kwestie formalne przejmuje firma delegująca pracowników do zlecanych przez Ciebie zadań. Dodatkowo usterka.pl dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wsparcie pracowitych i odpowiedzialnych osób, dbając tym samym o najwyższą jakość usług. Jest to możliwie dzięki rozbudowanym procesom rekrutacyjnym, które pozwalają wyłonić najlepszych kandydatów do pracy.

Wynajem pracowników dla firm– jakie prace?

Oferujmy pomoc w pakietach 4- lub 8- godzinnych, co pozwala Ci optymalnie zaplanować zakres prac do wykonania w biurze. Ze względu na to, że nasi pracownicy na godziny nie są specjalistami, możesz liczyć na atrakcyjną cenę za proponowaną usługę. W ramach oferty zlecisz takie prace, jak między innymi:

Przeprowadzki biur

Dokumenty, sprzęt biurowy, meble… wszystkie z wymienionych przedmiotów ważą niemało i skutecznie utrudniają przeprowadzkę. Nasz pracownik na godziny odznacza się dobrą kondycją fizyczną i dlatego pomoże przy przenieść niezbędne przedmioty terminowo i sprawnie. W ramach oferty – wynajem pracowników dla firm, zlecisz nam między innymi: wnoszenie mebli, skręcanie mebli biurowych, pakowanie segregatorów i dokumentów czy przenoszenie sprzętu biurowego.

Prace konserwatorskie w biurze

Jest potrzebny konserwator w Twojej firmie? Nasz pracownik na wynajem wykona drobne naprawy. Jeśli pomoc dotyczy prac wymagających specjalistycznej wiedzy, skorzystaj z pomocy naszych fachowców!

Prace porządkowe na terenie biura

Teren wokół zakładu pracy wymaga uprzątnięcia lub uporządkowania? Oferujemy koszenie trawy, zamiatanie, odkurzanie czy grabienie liści.

Wynajem pracowników dla firm to dobre rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas niezbędny do przeprowadzenia działań rekrutacyjnych oraz formalności związanych z zatrudnieniem czy wypłatą wynagrodzenia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, wypełniając formularz online lub kontaktując się z nami telefonicznie.

To może Cię zainteresować:

Sprzątanie po remontach – jak sprzątać po remoncie?

Wynajem pracowników na godziny – dlaczego warto wybrać outsourcing pracowniczy?

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Wynajem pracowników dla firm, Wynajem pracowników na godziny