Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wynajem pracowników na godziny? Wybierz termin on-line

Wynajem pracowników na godziny Szczecin

Pracownicy fizyczni do prostych prac są bardzo pożądani na rynku pracy. Jeśli Ciebie również interesuje wynajem pracowników na godziny w Szczecinie, skontaktuj się z nami. Zapewniamy wsparcie sumiennych, pracowitych i kulturalnych osób, które wykonują swoje zadania starannie, sprawnie i terminowo!

Outsourcing pracowniczy Szczecin

Decydując się na wynajem pracowników w Szczecinie za pośrednictwem usterka.pl nie musisz martwić się żadnymi formalnościami. Przejmujemy wszelkie kwestie związane z rekrutacją pracownika, doborem odpowiedniej osoby, jej zatrudnianiem, nadzorowaniem czasu jej pracy oraz wypłatą wynagrodzenia. Dzięki temu oszczędzasz swój czas!

Wynajem pracowników na godziny Szczecin

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Oferujemy wynajem pomocnika w Szczecinie w pakietach 4- i 8- godzinnych. W ramach współpracy zlecisz nam między innymi:

Drobne prace ogrodowe Szczecin

Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest utrzymać porządek w ogrodzie. Nasi pracownicy na godziny zadbają o przydomową przestrzeń, wykonując takie prace jak pielęgnacja roślin, odchwaszczanie, nawadnianie, mycie kostki brukowej i elewacji, zamiatanie, odśnieżanie, olejowanie i szlifowanie tarasów czy malowanie płotów. Ponadto oferujemy skręcanie mebli ogrodowych, montaż pergoli, skręcanie domków dla dzieci oraz trampolin.

Sprzątanie po remoncie Szczecin

Oferujemy sprzątanie po remontach zarówno dla osób prywatnych, jak i deweloperów. Wynoszenie gruzu, odkurzanie czy zamiatanie to tylko niektóre z wykonywanych przez nas prac.

Wynajem pracowników dla firm Szczecin

Przenosisz biuro w inne miejsce i potrzebujesz wsparcia w tym zakresie? Nasi pracownicy na godziny oferują przeprowadzki, obejmujące przenoszenie mebli i kartonów, pakowanie oraz skręcanie mebli biurowych. Biuro wymaga odświeżenia lub drobnych napraw? Zapewniamy również prace konserwacyjne.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Inne usługi świadczone w Szczecinie

Wynajem pracowników na godziny - cennik

Wynajem pracowników na godziny posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia