składanie mebli

Bielany Wrocławskie to część miasta, której mieszkańcy coraz chętniej aranżują swoje mieszkania w różnych modnych dzisiaj stylach, takich jak industrialny, czy też skandynawski. Obowiązkowym punktem wprowadzenia takiego nowego designu jest wymiana mebli. Trzeba jednak zaznaczyć, że dzisiaj w praktyce oznacza to tak właściwie składanie mebli, ponieważ meble zazwyczaj przybywają ze sklepu w częściach. Takie składanie jednak zdecydowanie nie jest czynnością zbyt prostą i naprawdę warto zainwestować w profesjonalną pomoc, jaką będzie miejscowa „złota rączka”.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Bielany wrocławskie i okolice (w tym całe Dolnośląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Polecam.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Bielan Wrocławskich. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Bielany wrocławskie

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Bielany wrocławskie praca