złota rączka

Malowanie ścian Dąbrowa Górnicza

Chcesz zlecić malowanie mieszkania? A może interesuje Cię malowanie elewacji domu? Nasi fachowcy wykonają starannie każde zlecone zadanie. Współpracujemy z najlepszymi malarzami w okolicy oraz zapewniamy błyskawiczne terminy realizacji. Ponadto za dodatkową opłatą wyjeżdżają na zakupy po niezbędne materiały i służą fachowym doradztwem przy wyborze farb. Zlecisz nam na przykład:

  • Malowanie tynku strukturalnego;
  • Malowanie ścian w dwóch kolorach;
  • Gładzie;
  • Malowanie biur;
  • Malowanie klatek schodowych.

Ponadto dojeżdżamy bezpłatnie pod każdy adres na terenie miasta, a za dodatkową opłatą obsługujemy również klientów z pobliskich miejscowości. Za wykonaną pracę zapłacisz gotówką lub kartą, a stali klienci mają możliwość płatności przelewem po uprzednim zatwierdzeniu. Wizytę umówisz w kilku prostych krokach, wystarczy, że wypełnisz formularz online dostępny na naszej stronie. To Ty decydujesz, kiedy pojawimy się u Ciebie!

Malowanie ścian - cennik

Malowanie ścian wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Dąbrowa Górnicza i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Super fachowiec, bardzo dokładnie pomalował ściany w mieszkaniu. Grażyna

Miasto Dąbrowa Górnicza

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Dąbrowy Górniczej w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Dąbrowa Górnicza praca