language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
składanie mebli

Kupiłeś nową komodę? Nie masz czasu, aby złożyć mebel samodzielnie? Wybierz zatem naszą ofertę składanie mebli Gorzów Wielkopolski. Nasi fachowcy posiadają duże doświadczenie w montażu mebli wszystkich producentów, dzięki czemu prace przebiegają sprawnie i szybko. Szukasz pilnie fachowca, który złoży Twoje meble w Gorzowie Wielkopolskim? Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz lub umówisz wizytę przez aplikację mobilną. Ponad 70% wszystkich zleceń otrzymuje termin na ten sam dzień.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Gorzów Wielkopolski i okolice (w tym całe Lubuskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Złota rączka szybko złożył moją nową komodę. Szybka rezerwacja. Polecam.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Gorzowa Wielkopolskiego. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Gorzów Wielkopolski

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Gorzowa Wielkopolskiego w województwie Lubuskie. Zobacz: Złota rączka Gorzów Wielkopolski praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.