language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
złota rączka

Sprawdzony Złota rączka z Kędzierzyna-Koźle

  Potrzebujesz pomocy w odświeżeniu swojego mieszkania i naprawieniu kilku drobnych usterek? Chciałbyś wymienić oświetlenie w swoim domu ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie chcesz podejmować samodzielnych prób naprawy cieknącego kranu czy spłuczki? Zapraszamy do skorzystania z usług najlepszych profesjonalistów. Zapewniamy przejrzyste i uczciwe ceny świadczonych prac, z nami nic Cię nie zaskoczy. Złota rączka Kędzierzyn-Koźle, działamy również w okolicznych miejscowościach i cieszmy się bardzo dobrymi opiniami dotychczasowych klientów. 

  Złota rączka świadczący usługi w Kędzierzynie Koźlu i w okolicznych miejscowościach. Posiadamy długoletnie doświadczenie. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w różnego rodzaju sytuacjach. Świadczymy pomoc m.in. przy naprawie drobnych usterek, montażu nowego sprzętu. Błyskawiczne terminy – nawet dziś lub jutro. Tanio, szybko i solidnie. Gwarancja jakości, trwałości i bezpieczeństwa wykonanych usług. Najbardziej innowacyjna złota rączka Kędzierzyn Koźle – samodzielnie ustalasz termin wizyty online i od początku znasz dokładny cennik, nic Cię nie zaskoczy. Możliwość płatności kartą i gotówką.

  Pytania i odpowiedzi

  Oczywiście. Nasi pracownicy zajmują się dostosowywaniem przestrzeni mieszkalnej do potrzeb osób w podeszłym wieku oraz przeprowadzaniem drobnych napraw. Jeśli szukasz złotej rączki dla swoich rodziców, dziadków lub sam jesteś seniorem, skontaktuj się z nami.
  Oferujemy szeroki zakres prac, począwszy od drobnych napraw, a kończąc na składaniu mebli. Zajmujemy się także wymianą zamków, regulacją drzwi i okien, wieszaniem luster, karniszy oraz wielu innych przedmiotów. Nie widzisz na liście usługi, którą mógłby wykonać w Twoim domu nasz fachowiec? Nie czekaj i skontaktuj się z nami, z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
  Tak, nasi fachowcy dojeżdżają pod wskazany adres na terenie miasta. Za dodatkową opłatą odwiedzamy również naszych klientów mieszkających w pobliskich miejscowościach.
  Obecnie nie zajmujemy się przeprowadzaniem prac budowlanych. Zachęcamy do regularnego obserwowania naszej strony, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.
  Wizytę naszego fachowca można umówić zwykle z dnia na dzień. Jeśli zależy Ci na wizycie w konkretnych godzinach lub w weekend, bez trudu zarezerwujesz dogodny termin wypełniając nasz formularz aplikacyjny.

  Złota rączka - cennik

  Złota rączka posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik złotej rączki w Kędzierzynie-Koźle

  Nazwa usługiCena od
  Montaż mebli 129 zł / godzina
  Wieszanie obrazów 129 zł / godzina
  Wymiana zamków 129 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: elementy są na miejscu i nie wymagają docinania/modyfikacji, a gabaryty umożliwiają montaż przez jedną osobę. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Kędzierzyn-Koźle

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-18:00 w dni robocze
  8:00-16:00 w soboty
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.