language flag
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj

Zastanawiasz się jak możesz zagwarantować sobie długowieczność Twoich okien? Przede wszystkim kluczowa jest regularna regulacja okien. Konkretniej chodzi o okucia okienne, które są w zasadzie jedynym elementem okien, który wymaga takiej troski. Obecnie okna wyposażone są w systemy okuć, które sterowane są ręcznie lub automatycznie, więc ich regulacja nie jest tak prosta jak kiedyś. Dla mieszkańców Kędzierzyn-Koźle regulacją okien zajmuje się złota rączka Kędzierzyn-Koźle.

Regulacja drzwi i okien - cennik

Regulacja drzwi i okien wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Bardzo miła obsługa. Szybka i skuteczna naprawa. Sporym zaskoczeniem okazała się możliwość płatności kartą. Polecam gorąco.

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Kędzierzyn-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Złota rączka Kędzierzyn-Koźle praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.