składanie mebli

Meble do Waszego salonu po długich dyskusjach i trudnym wyborze zostały nareszcie wybrane? Zdecydowaliście się na piękne komody, regały stoły. Wszystko takie jak chcieliście i pasujące do siebie. Jednak teraz przed Tobą równie ważne zadanie, co sam wybór, mianowicie składanie mebli. Kędzierzyn-Koźle słynie z fachowców, którzy szybko i profesjonalnie zajmują się montażem mebli. Taka złota rączka jest prawdziwą pomocą dla osób, dla których instrukcja składania mebli nie do końca jest jasna.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Tanio nie jest, ale... Kontakt telefoniczny z biurem fachowy, kulturalny, szybki, rzeczowy. Serwisant punktualny, życzliwy, załatwił sprawę, wyjaśnił, poradził, podpowiedział. Polecam!

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Kędzierzyna-Koźle. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Kędzierzyna-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Złota rączka Kędzierzyn-Koźle praca