language flag
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj

Powieszenie obrazów i tablic, które przed chwilą kupiłeś są czymś co rozważasz jako zadanie do zrobienia samodzielnie? Co takiego trudnego może w tym być, prawda? Otóż jest kilka takich błędów, które mogą Ci się przydarzyć. Jeśli chcąc powiesić obraz lub tablicę zaczniesz wiercić w nieodpowiednim miejscu, możesz przewiercić instalację gazową lub elektryczną. Poza tym możesz po prostu swój obraz powiesić krzywo i wtedy cała Twoja praca i tak nie będzie zadowalająca. Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźle chcą, aby wieszanie tablic i obrazów odbywało się szybko i profesjonalnie, dlatego najczęściej decydują się, aby to złotą rączka Kędzierzyn-Koźle zajął się tym montażem.

Wieszanie tablic i obrazów - cennik

Wieszanie tablic i obrazów wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Suuper.Jestem bardzo zadowolona. Pan przyjechał bardzo szybko. Na pewno jeszcze skorzystam z usług usterka.pl.

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Kędzierzyn-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Złota rączka Kędzierzyn-Koźle praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.