składanie mebli

Dzisiaj każda firma dba przede wszystkim o swój zysk – wie o tym każdy mieszkaniec miejscowości Luboń. Można to zauważyć, chociażby na przykładzie mebli. Otóż obecnie wszelkie meble kupuje się w postaci części do samodzielnego złożenia. Oczywiście składanie mebli mogą także wykonać pracownicy sklepu, niemniej często jest to dość kosztowna usługa. Z drugiej jednak strony, trudno jest samemu złożyć takie meble – jest to zajęcie bardzo czasochłonne i dodatkowo można przy tym zniszczyć meble. Dlatego też zdecydowanie warto zainwestować w usługi fachowca, powszechnie znanego jako złota rączka.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Luboń i okolice (w tym całe Wielkopolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Terminowo, solidnie, zgodnie z wcześniej ustaloną ceną za naprawę

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Lubonia. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Bocianówko
  • Lasek
  • os. Lubonianka
  • Nowy Luboń
  • Stary Luboń
  • Śródmieście

Miasto Luboń

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Lubonia w województwie Wielkopolskie. Zobacz: Złota rączka Luboń praca