składanie mebli

Samodzielny montaż mebli może być opłakany w skutkach. Aby nie zniszczyć świeżo zakupionej witryny czy komódki, warto aby jej złożeniem zajął się profesjonalista. Skorzystaj z oferty składanie mebli Mysłowice. Nasz pan złota rączka odwiedzi Ciebie tak szybko jak to możliwe, zwykle tego samego lub następnego dnia. Ponadto dojazd do klienta jest wliczony w cenę usługi. Wybierając nasza usługę masz także pełną kontrolę nad wydatkami, ponieważ udostępniamy cennik usług.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Mysłowice i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Oby więcej takich fachowców! Pan złota rączka miły i kulturalny, a do tego szybki i pracowity. Zostawił po sobie porządek. Plus za możliwość płatności kartą.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Mysłowic. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Mysłowice

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Mysłowic w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Mysłowice praca