składanie mebli

Jesteś mieszkańcem miasta Oleśnica? Planujesz w najbliższym czasie wymianę mebli? Jeśli tak, to zdecydowanie przyda Ci się osoba określana jako złota rączka. Czemu w zasadzie to jest to tak istotne? Otóż warto zwrócić uwagę na fakt, że dzisiaj meble rzadko kiedy przyjeżdżają w postaci nadającej się od razu do postawienia. Najczęściej kupujemy je w częściach, a niestety takie składanie mebli zajmuje naprawdę sporo czasu i kosztuje nas wiele energii. Warto podkreślić, że często samo postawienie biurka to prawie cały dzień skręcania śrubek?

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Oleśnica i okolice (w tym całe Dolnośląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Szybko, profesjonalnie, w przyzwoitych cenach. Polecam wszystkim 😊

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Oleśnicy. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Centrum (Stare Miasto)
  • Serbinów
  • Lucień
  • Spalice
  • Wądoły
  • Rataje
  • Zielone Ogrody

Miasto Oleśnica

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Oleśnicy w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Oleśnica praca