składanie mebli

Dokonaliście wyboru mebli do Waszego nowego domu? W katalogach i na żywo w sklepie wyglądały obłędnie? Jak pewnie wiesz te meble nie przyjadą w takim staniu do Twojego domu. Przyjadą w częściach z setkami elementów i śrubek. Dobrze przemyśl czy chcesz samodzielnie podejmować się takiego czasochłonnego zadania bez gwarancji, że odniesiesz sukces. Mieszkańcy Piaseczna nie podejmują się zadania jakim jest składanie mebli samodzielnie. Najczęściej złota rączka Piaseczno przychodzi z pomocą i zajmuję się montażem.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Piaseczno i okolice (w tym całe Mazowieckie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Fachowo i kulturalnie zawsze. Mamy kilka nieruchomości gdzie zawsze coś wypada i nigdy nie ma czasu aby jechać i samemu zająć się tematem. Panowie zawsze na czas i cenowo tez nie ma szoku. Polecam.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Piaseczna. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Piaseczno

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Piaseczno praca