składanie mebli

Montaż mebli to dla Ciebie czarna magia? Nie masz cierpliwości do tego typu prac? Spokojnie, zostaw to zadanie fachowcom i wybierz naszą usługę składanie mebli Pruszcz Gdański. Wieloletnie obcowanie z instrukcjami różnych producentów sprawia, że nasz pan złot rączka szybko i bezproblemowo złoży każdy mebel, taki jak toaletka, komoda czy szafka nocna. Zajmujemy się montażem mebli o małych gabarytach. Jeśli zależy Tobie na pilnej realizacji wizyty, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i wybierz dogodny termin. Większość zlecanych nam prac realizujemy tego samego lub następnego dnia.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Pruszcz Gdański i okolice (w tym całe Pomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Świetny fachowiec. Bardzo polecam.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Pruszcza Gdańskiego. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Pruszcz Gdański

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Pruszcza Gdańskiego w województwie Pomorskie. Zobacz: Złota rączka Pruszcz Gdański praca