składanie mebli

Mieszkasz w Rybniku? Zakupiłeś nowy mebel, który stoi w kartonie i czeka na moment, aż znajdziesz wolny wieczór? Nie masz doświadczenia w montażu mebli i to zadanie Cię przerasta? Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj usługę składanie mebli Rybnik. Nasz pan złota rączka poradzi sobie z tym zadaniem w kilka chwil. Nasi fachowcy posiadają doświadczenie w składaniu mebli wszystkich producentów, w tym IKEA, Agata Meble czy Black Red White. Zapewniamy szybkie terminy, jasny cennik usług i dojeżdżamy pod wskazany adres na terenie całego Rybnika.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Rybnik i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Zwykle składam meble sam, ale trafiła mi się szafka z bardzo niejasną instrukcją. Zdecydowałem się na pomoc złotej rączki od usterka.pl. Pan szybko poradził sobie z montażem. Cóż mogę powiedzieć? Jestem bardzo zadowolony 😊

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Rybnika. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Rybnik

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Rybnika w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Rybnik praca