składanie mebli

Wymiana mebli na pewno jest dzisiaj doskonałym pomysłem na odświeżenie wnętrza. Niemniej pojawia się w zasadzie jeden problem, a mianowicie jest nim składanie mebli. Otóż dzisiaj bowiem, kupując meble, najczęściej otrzymujemy je w postaci „do złożenia samodzielnego”. Lecz takie składanie mebli wcale nie jest w zasadzie prostym zajęciem. Trzeba tutaj bowiem poświęcić na to sporo czasu i uwagi. Dlatego też naprawdę opłaca się zainwestować w usługi miejscowej osoby, określanej jako złota rączka. Przykładowo może to być „złota rączka – Siechnice”.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Siechnice i okolice (w tym całe Dolnośląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Super obsługa, komunikacja, wszystko na czas. Firma warta polecenia. 😊

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Siechnic. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Siechnice

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Siechnic w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Siechnice praca