składanie mebli

Po zakupie mebli niezwykle żmudną i wielogodzinną pracą jest ich składanie. Jeśli chcesz inaczej wykorzystać wolny czas i zlecić to zadanie fachowcowi, wybierz nasza usługę składanie mebli Siemianowice Śląskie. Dzięki dużemu doświadczeniu w montażu mebli jesteśmy w stanie sprawnie złożyć każdy mebel o małych gabarytach, począwszy od półek, a kończąc na komodach i toaletkach. Nie czekaj i już dziś wybierz dogodny termin wizyty.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Siemianowice Śląskie i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Trudno znaleźć w Siemianowicach osobę, która zajmuje się montażem mebli, dlatego skorzystałem z oferty usterka.pl i nie żałuję. Wszystko odbyło się tak jak należy.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Siemianowic Śląskich. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Siemianowice Śląskie

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Siemianowic Śląskich w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Siemianowice Śląskie praca