składanie mebli

Składanie mebli to wielogodzinne zadanie, przynajmniej tyle czasu zajmuje najczęściej laikom, którzy podjęli się tego zadanie. Należy ono zdecydowanie do skomplikowanych. Meble, które widzisz w gazetach lub sklepach są idealnie, pięknie zmontowane. Jednak niestety w zupełnie innej postaci pojawią się one u Ciebie po tym jak je kupisz. Meble będzie trzeba złożyć od podstaw i potrzeba trochę czasu, wprawy i wyobraźni, aby uzyskać efekt podobnych do tych na zdjęciu. Mieszkańcy Skawiny najczęściej chcą, aby złota rączka Skawina zajął się dla nich składaniem mebli.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Skawina i okolice (w tym całe Małopolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Wymiana płyty na nową gazową przebiegła bez problemu. Pan monter był skupiony i dokładny. W końcu robota przy gazie 😁 Polecam usługi tej firmy. 

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Skawiny. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Skawina

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Skawiny w województwie Małopolskie. Zobacz: Złota rączka Skawina praca