składanie mebli

Smolec – drobna wieś leżąca blisko Wrocławia. Jej mieszkańcy to często ciężko pracujący ludzie – czy to przy uprawach, czy też dojeżdżający codziennie do miasta. Zasadniczo, takie czynności, jak składanie mebli uprzednio zamówionych ze sklepu meblarskiego naprawdę nie są nikomu na rękę. Wiadomo, zajmuje to dużo czasu i energii, a ponadto dzisiejsze meble stają się w zasadzie coraz bardziej skomplikowane. W efekcie tego wszystkiego, składanie mebli warto pozostawić fachowcowi, którym będzie miejscowa „złota rączka”.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Smolec i okolice (w tym całe Dolnośląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Szybka fachowa diagnostyka, propozycja rozwiązania problemu i wycena.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Smolca. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Smolec

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Smolca w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Smolec praca