language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
złota rączka

Sprawdzony Złota rączka z miasta Swarzędź

  Poszukujesz sprawdzonego, rzetelnego fachowca który szybko i sprawnie usunie wszystkie drobne usterki z Twojego mieszkania? Obawiasz się zaufać niesprawdzonym złotym rączkom oferującym swoje usługi za pośrednictwem popularnych serwisów internetowych? Skorzystaj z usług sprawdzonej i cenionej firmy. Pracują dla nas wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, oferujemy możliwość płatności kartą i gotówką a na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Złota rączka Swarzędź cieszący się bardzo dobrymi opiniami, które możesz sprawdzić we wszystkich popularnych wyszukiwarkach. 

  Złota rączka świadczący usługi w Swarzędziu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w różnych branżach, dzięki czemu możemy pomóc w rozwiązaniu domowych problemów. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w różnego typu kłopotliwych sytuacjach takich jak cieknący kran, montaż nowego sprzętu czy mniejsze prace remontowe. Możesz samodzielnie ustalić termin za pośrednictwem naszej strony internetowej, od początku znasz dokładny cennik – nic Cię nie zaskoczy. Gwarancja jakości, trwałości i bezpieczeństwa wykonanych usług. Po wpisaniu haseł takich jak złota rączka Swarzędź zajmujemy czołowe miejsca w popularnych wyszukiwarkach. Możliwość płatności kartą i gotówką.

  Złota rączka - cennik

  Złota rączka posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik złotej rączki

  Nazwa usługiCena od
  Montaż mebli 129 zł / godzina
  Wieszanie obrazów 129 zł / godzina
  Wymiana zamków 129 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: elementy są na miejscu i nie wymagają docinania/modyfikacji, a gabaryty umożliwiają montaż przez jedną osobę. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Swarzędź

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.