składanie mebli

Składanie mebli to dzisiaj bolączka wielu osób, w tym także mieszkańców miejscowości Swarzędz. Niestety bowiem obecnie wszelkie meble kupowane są przez nas w postaci części, które wymagają zasadniczo ich samodzielnego skręcenia. Oczywiście nie jest to proste zadanie, a czasem niewłaściwe włożenie śrubki powoduje automatycznie zniszczenie mebla. Dlatego naprawdę każdemu przyda się fachowiec, którym będzie lokalna złota rączka. Taki profesjonalista ma za sobą spore doświadczenie i w niskiej cenie zapewni nam piękne meble.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Swarzędź i okolice (w tym całe Wielkopolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Dzisiaj około 15 zadzwoniłem do kilku firm tego typu i dopytalem o ceny. Usterka.pl wydała mi się najkorzystniejszą. 100 zł za przyjazd i naprawę do godziny. Klasa! Pan zadzwonił 15 minut przed przyjazdem że jedzie i jest korek więc się spóźni. Faktycznie spóźnił się 10 minut. Na miejscu bardzo miły nic nie komentuje jak to robią "fachowcy" zrobił prędko robotę. Nie panoszył się po mieszkaniu i wszystko bardzo sprawnie poszło. W max 20-30 minut poszedł i wziął ode mnie tyle ile zapowiedziano telefonicznie. Serdecznie polecam.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Swarzędzia. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Swarzędź

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Swarzędzia w województwie Wielkopolskie. Zobacz: Złota rączka Swarzędź praca