language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
złota rączka

Sprawdzony Złota rączka z miasta Wałbrzych

  Interesuje Cię regulacja okien? A może chcesz odświeżyć mieszkanie, wymieniając meble i chcesz umówić składanie mebli? Mieszkasz w Wałbrzychu lub okolicy? Nie czekaj, wybierz naszą ofertę złota rączka Wałbrzych. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z doświadczeniem, którzy w kilka chwil uporają się z każdą powierzoną pracą. Umów wizytę w dogodnym terminie, wypełniając nasz krótki formularz online. Zapewniamy szybkie terminy, zwykle na ten sam lub kolejny dzień.

  Dobra złota rączka Wałbrzych

  Wałbrzych jest dużym miastem, dlatego jego mieszkańcy nie narzekają na brak fachowców, a specjaliści na brak pracy. Jednakże większość z nich pozostaje anonimowa i tak naprawdę decydując się na ich usługi, wybierasz przysłowiowego kota w worku. Jeśli nie masz żadnego kontaktu do sprawdzonego majstra, nie ryzykuj i postaw na rzetelnego pracownika, co zagwarantuje Tobie najwyższą jakość usługi i pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu i zdenerwowania. Tym samym zachęcamy do skorzystania z naszej oferty złota rączka Wałbrzych. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz dysponują specjalistycznym sprzętem, gwarantując wykonanie pracy na najwyższym poziomie.

  Złota rączka Wałbrzych – oferta usterka.pl

  W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych usług. Oferujemy między innymi:

  • Składanie mebli – gwarantujemy montaż mebli o małych gabarytach wszystkich marek. Posiadamy doświadczenie w składaniu mebli wiodących marek, takich jak BRW czy IKEA.
  • Wymiana zamka – zajmujemy się ich wymianą w drzwiach wewnętrznych i zewnętrznych. Jeśli interesuje Cię regulacja drzwi w Wałbrzychu, również możesz liczyć na nasza fachową pomoc.
  • Naprawa okien – u nas umówisz takie usługi, jak regulacja okien PCV oraz okien drewnianych i aluminiowych. Zajmujemy się także ich uszczelnianiem, montażem rolet, jak również montażem nawiewników okiennych.
  • Usługi montażowe Wałbrzych– zapewniamy montaż półek, montaż okapu kominowego, montaż luster, uchwytów TV, karniszy, obrazów oraz wiele innych prac.
  • Drobne usługi – wykonujemy drobne usługi domowe, takie jak wymiana klamek czy zawiasów.
  • Złota rączka dla seniora Wałbrzych – Szukasz złotej rączki dla rodziców lub dziadków? A może jesteś osobą starszą i szukasz fachowca, który wykona powierzone prace w Twoim domu? Wypełnij nasz krótki formularz zgłoszeniowy i wybierz konkretną usługę oraz datę.
  Złota rączka Wałbrzych cennik

  Posiadamy jasny i ogólnodostępny cennik usług, dzięki czemu z góry wiesz jakiej kwoty możesz spodziewać się za wykonaną przez nas pracę. Transparentność jest zdecydowanie naszą mocną stroną. Pan złota rączka dojeżdża do klientów na terenie całego Wałbrzycha, a za dodatkową opłatą świadczymy także usługi w pobliskich miejscowościach.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Podzamcze
  • Podgórze
  • Biały Kamień
  • Szczawienko
  • Glinik
  • Kozice
  • Gaj
  • Kolonia Trzech Róż
  • Poniatów

  Złota rączka - cennik

  Złota rączka posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik złotej rączki

  Nazwa usługiCena od
  Montaż mebli 129 zł / godzina
  Wieszanie obrazów 129 zł / godzina
  Wymiana zamków 129 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: elementy są na miejscu i nie wymagają docinania/modyfikacji, a gabaryty umożliwiają montaż przez jedną osobę. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Wałbrzych

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.