składanie mebli

Chodzi Ci po głowie pomysł, aby samodzielnie zająć się zadaniem jakim jest składanie mebli? Po tym jak dobrze poszło Wam przy wyborze mebli, nabrałeś ochoty na samodzielny montaż? Przemyśl to raz jeszcze. Pamiętaj, że kupione meble przyjadą do Ciebie rozmontowane, rozłożone na części pierwsze, które będziesz musiał zmontować w jedną, sprawnie funkcjonującą całość. To czasochłonne zadanie, które mieszkańcy Wieliczki najczęściej delegują fachowcom, którzy składanie mebli mają opanowane. Złota rączka Wieliczka połączy wszystkie elementy tak, by Twoje wymarzona meble wyglądały jak te z gazety.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Wieliczka i okolice (w tym całe Małopolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Replacing the plate with a new gas went without a problem. Mr. fitter was focused and thorough. Finally gas work 😁 I recommend the services of this company.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Wieliczki. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Wieliczka

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Wieliczki w województwie Małopolskie. Zobacz: Złota rączka Wieliczka praca