language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
złota rączka

Sprawdzony Złota rączka z miasta Ząbki

  Interesują Cię rzetelne, profesjonalne i kompleksowe usługi specjalistów? Nie wiesz jak znaleźć najlepsze usługi z zakresu złota rączka Ząbki? Chciałbyś naprawić kilka usterek podczas jednej wizyty a przy okazji podłączyć i uruchomić nowy sprzęt AGD? Wolisz samodzielnie nie podejmować się prac z dziedzin, o których nie masz pojęcia. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi elektryczne, hydrauliczne, podłączanie sprzętu AGD czy montaż nowego oświetlenia. Realizujemy duże i małe zlecenia, od początku udostępniamy przejrzysty cennik usług. 

  Złota rączka świadczący usługi w Ząbkach oraz okolicznych miejscowościach. Posiadamy długoletnie doświadczenie w wielu branżach, dzięki czemu możemy pomóc we wszelkich domowych problemach. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w różnego rodzaju sytuacjach takich jak cieknący kran, montaż nowego sprzętu czy mniejsze prace remontowe. Błyskawiczne terminy – nawet dziś lub jutro. Gwarancja jakości, trwałości i bezpieczeństwa wykonanych usług. Po wpisaniu haseł takich jak złota rączka Ząbki zajmujemy czołowe miejsca w popularnych wyszukiwarkach. Możliwość płatności kartą i gotówką.

  Złota rączka - cennik

  Złota rączka posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik złotej rączki

  Nazwa usługiCena od
  Montaż mebli 129 zł / godzina
  Wieszanie obrazów 129 zł / godzina
  Wymiana zamków 129 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: elementy są na miejscu i nie wymagają docinania/modyfikacji, a gabaryty umożliwiają montaż przez jedną osobę. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Ząbki

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.